3.1.2016

Dovolte abych touto cestou popřál všem našim pejskům hodně skvělích zážitků, plno hry, zábavné práce a Vám jejich majitelům aby byli jen pro radost a každý den byl důvod se na svého pejska usmát. Budeme moc rádi když se ozvete a na náš email napíšete co je nového, popřípadě doplníte i fotkou. Všechno čteme a máme potom radost s Vámi.

 

15.11.2015

11.11.2015

Pro větší přehlednost je zde nová sekce "Novinky" a hned tam máme jednu dost zásadní.
 

8.11.2015

Nové fotky v galerii, tak si je užijte, tak jako pejskové focení .-)

5.11.2015

Na četné dotazy a přání má každý pejsek svoji galerii galerie jednotlivých pejsků a dokonce i krátké video, další a lepší fotky určitě budou! Toto berte prosím jako ochutnávku. Dnes všechno proběhlo úplně bezvadně a od pana doktora mají všechna štěňátka pochvalu jak jsou šikovná a zdravá.

3.11.2015

V součané době máme dvě naše slečny zamluveny, to znamená, že teď jsou na řadě kluci.
Aktuálně nabízíme šest bezvadných pejsků. Máme na výběr od pejsků co je pro ně hlavní jídlo, přes pejsky co prvně štěknou než někam strčí hlavičku až po úplné rozmazlence, co by nejraději vrněli jak kočka. I když upřímně napsáno, všichni jsou uplně stejní, děsná zlobidla, úplně si užívají svůj život s brášky .-)
Tento čtvrtek bude první očkování a budou i tetována, když tedy najdeme pro pejsky vhodné rodiny mohou odejít příští víkend, to znamená od 14. listopadu.
 

2.11.2015

Jen tak v rychlosti nové fotky v galerii a jedno krátké video, docela je škoda, že je tak brzy tma, pejsci jsou lepší jak televize. Můžete se podívat: youtu.be/66QYnOzvDfI

Vítejte na stránkách naší fenky Abony

Tento web je založen pro naši fenku s jménem Abony od Denisky, které nikdo neříká jinak než Eby, Ebyna. Má velice milou a hodnou povahu jaká se vlastně od "zlaťáků" očekává, proto bylo rozhodnuto, že by bylo dobré tyto vlastnosti zachovat a podělit o ně, dělat radost i v jiných rodinách.

Pečlivě se vybíral pes s důrazem na exteriér a podobně klidnou povahu jako má naše Eby. Po delší době se nám podařila najít chovná stanice kde jak vlastní pes, tak i přístup k nim toto všechno splňoval.
Byl vybrán pes z chovné stanice Goldyforever:
Cézar z Kolbyho vršku
výstavy: VD, VD3, V3, V, V1, VT, 
zkoušky: OVVR prospěl, druhý nejlepší pes zkoušek, PZ  - 1 cena, vítěz zkoušek (OMS)
zdraví: HD A/A, ED (lokty) 00 bylo naším velkým zájmem zdraví, což tento pes také bezvadně splňuje, kde jedna z velice důležitých hodnot u goldenů je dysplazie kyčelních kloubů. A tento pejsek má DKK 0/0 stejně jako naše fenka. Je to velký předpoklad na zdravé potomstvo, které nebude trpět na problémy s klouby. 

A toto jsou naši pejskové. Máme šest úžasných pejsků a dvě roztomilé fenky. Do nových rodin budou moci odejít v druhé polovině listopadu, budeme rádi když se na pejsky podíváte jak zde na fotkách tak i osobně. 

 

Více fotek najdete zde

Ještě doplním, že štěňátka mají průkaz původu, což je právě označováno v inzerátech jako PP.
A proč je průkaz původu důležitý a co vlastně zanamená se může dočíst právě zde: Proč pejsek s průkazem původu není to samé jako čistokrevný.

Novinky

druhé očkování

26.11.2015 20:52
dnes byla štěňátka podruhé očkována multivakcinou, takže teď bude další očkování až koncem února proti vzteklině.

Nové fotky

20.11.2015 17:11
Na četné žádosti dostal každý pejsek nové fotky do své galerie a další budou následovat.

Baddy v nové rodině

18.11.2015 19:27
Tak a náš první kluk vyrazil do nové rodiny. Přijela si pro něj velice milá rodina, tentokrát aby se to nepletlo z druhého strany republika jak pro Berry. No nebudu napínat je to Praha. Co bylo velice milé, že si pro pejska přijel i jeho bráška, sice úplně nevlastní, ale hned si oba padli do noty a...

Noční hrátky

17.11.2015 19:55
... pejskové mají noční hrátky, asi jako každé mládě prostě milují písek, a čím větší hromada a čím vyšší tím lépe. Každou tuto hromadu mají potřebu hned rozhrabat a udělat z toho nejlépe placku, takzvané moře písku. Je pravda, že ten odlesk v některých očkách je od blesku fotoaparátu ale věřte...

Berry v nové rodině

15.11.2015 15:18
Tak nám odjel náš mazel Berry, psí slečna do nové rodiny, více zde: BERRY  

Už...

11.11.2015 18:23
Možná se ptáte co Už. Ano už máme průkazy původu což je pro pejsky taková občanka a rodný list zároveň