první vrh

 

Pejsek Arwi

 

Více najdete ve fotogalarii Arwiho - zde.

 
 

Máme tu velkou fotogalerii: Fotogalerie štěňátek

a nebo se může podívat na poslední aktuální fotky našich mazlíků: Album pejsků

popřípadě sem budeme umisťovat momentky ze života našich pejsků momentky

fotky ze dne 20.10
video ze dne 20.10 www.youtube.com/watch?v=asg5zv-ZUxA
fotky ze dne 26.10

Děkuji za návštěvu, ještě než se začtete do dalších řádků, podíváte na naši fotogalerii, naděte si prosím chvilku času a začtěte se do následujícího článku: Blog


Dne 10.10. odjela naše Aillin do nového domova na jih Čech. Má moc hodnou a pozornou novou majitelku. Jsme moc rádi, že si pro ni přijela právě ona. Oběma přejeme hodně krásných společných zážitků. 

Dne 28.10 se vydal pejsek Alvin se svojí novou malou slečnou do svého nového domova. Přijela celá rodina, pejskové si je všechny oťukli, mamina zkontrolovala a uznala, že Alvin může jet s nimi. O pejska se budou svorně starat jak malí tak i velcí a my se už těšíme až nám pošlou fotky z nového domova. Přejeme bezva zážitky...

Dne 22.10 odjel pejsek Arny se svojí novou velkou rodinou do nového domova na východ Moravy. Jak je už zvykem u našich cestovatelů, dlouhou cestu dokázal překonat bravurně. Hned po příjezdu se zabydlel na svém místě, ze kterého bude mít přehled o všech členech rodiny. My jim přejeme aby radost byla vzájemná a stálá, a Arnymu na jaře velké koupání jak má slíbeno.


Dne 2.11 odjel pejsek Aron se svojí novou mladou rodinou k hlavnímu městu. Aron je první z vrhu a proto jsem rádi, že dostal takovou příjemnou rodinu kde bude mít kolem sebe plno hodných lidí, kterí mu nahradí jeho brášky. 
Hodně štestí Arone a Vám pevné nervy.

Dne 17.10 se vydal pejsek Arty na dlouhou cestu směrem západ Čech, cestu dokázal bez ztráty kytičky. Artyho si našel velice příjemný a hodný manželský pár. Novým majitelům přejeme aby jim dělal Arty jen radost a Artymu hodně rybek v jezírku.

Pejsek Arwi si našel své místo jako asistenční pes